Masáže a léčení emočního těla ve  vodě 

Masáže pro ženy

Masíruji intuitivně, vycítím, kde v těle je uložena příčina problému klientky. Při každé masáži harmonizuji energie, jednotlivá energetická centra i energetické dráhy. Na buněčné úrovni dochází k uzdravení a léčení v případě disharmonie. 

Typy masáží:

1. relaxační intuitivní léčivá masáž celého těla  nebo některé části těla (např. záda, nohy, ruce atd)


Ceník:

- cena relaxační masáže dle délky: 1000 Kč za hodinu, délku si volí klientka od 30 do 90 minVoda uvolňuje i léčí...

(aquahealing)


"Voda je živel, já jsem živel.. Jsem s vodou hluboce propojená, léčí mě, chrání mě, dává mi mnoho. A odteď mi pomáhá léčit také vás..."


Trápí vás stres? Honíte se od rána do večera, práce, rodina, atd.?? právě pro vás je určena tato skvělá relaxační technika v teplé vodě, při které se uvolníte, pustíte starosti z hlavy, odpočinete si... A co více? Hodinka se mnou vám má ještě další přínos pro váš život...


Moje více jak dvacetiletá práce s lidmi ve vodě, ať již práce s dětmi, dospělými, seniory, těhotnými či ženami a páry, ale také vlastní práce sama na sobě, absolvování mnoha seminářů a workshopů na mé osobní cestě, studium práce s energií a s tělem atd., což mě přivedlo do bodu rovnováhy v sobě - to všechno mi již umožňuje, abych pomáhala odstranit blokády a zranění na úrovni emočního těla jiných lidí. Jejich příčiny můžeme najít  již v prenatálním období, popř. v období porodu či v ranném dětství. Voda je výborným pomocníkem při jejich odstraňování. Pracuji individuálně s dospělým člověkem, s dítětem, ale i s dvojicí matka - dítě, nebo otec - dítě, nebo matka - otec - dítě. Při rodinné práci se vyléčí rodová zranění, což umožní dítěti i celé rodině žít již spokojený život a ukončit tak utrpení. Každá jednotlivá lekce je unikátní a jedinečná, vycházející z problémů daného člověka. 


Jak práce probíhá? 

V teplé vodě držím klienta za použití různých úchopů a pohybuji s ním v takových polohách, která odpovídají probíhajícímu procesu. Jemným či silnějším dotekem se vyplavují staré vzorce a blokády. Může dojít k úplnému ponoření, samozřejmě po předchozí domluvě. Dostáváme se do polohy embria a mnoha dalších poloh, zažíváme opět klid, lásku, a radost ze života, absolutní uvolnění a důvěra v daší život.... 


Ceník:

Cena za hodinu práce se mění v závislosti na nájmu bazénu. Moji vydanou energii si cením hodnotou  1 000,- Kč - 1 osoba, dvojice 1 200,-  Kč, celá rodina ( 3 - 4 osoby) 1 500,- Kč plus nájem daného bazénu. 


Místo terapií:

Prozatím Praha, pokud bude zájem, přijedu i po celé České republice, cena za dojezd dohodou. 

Předpoklad pořádání seminářů v přímořských zemích.. sledujte Kalendář akcí..

Klikněte a můžete začít psát. Aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Klikněte a můžete začít psát. Magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum.