S Awen do nového života

POZOR - přecházím na nový web: https://www.monikaalabastrova.czwww.monikaalabastrova.cz. Zde najdete aktuálně věci od 1.11.2019


"Mám sílu, dokážu to."

Vím to, cítím to, že je potřeba něco udělat. Možná už vím, o co jde, možná to jen tuším... a hledám odvahu... a právě v této chvíli přicházíte ke mně.....Společně tu vaši sílu "něco" ve svém životě udělat najdeme. Vím to....


Strach z vody (a nejen ten)

Jak na něj?


"Skrze vodu mnohé pochopíme a mnohé se naučíme. Voda nás v životě dokáže hodně posunout dopředu.

Za to patří vodě velký dík"


Máte strach z vody? Je pro vás problém třeba jen ponořit hlavu do vody? Nebo snad voda, kde necítíte dno, vás úplně děsí?

Znám to - mnoho maminek v mých kurzech plavání pro rodiče s dětmi mi to říkalo, samy měly strach a chtěly, aby jejich dítě plavalo... No, spojení matky a dítěte je druhá věc.

Nabízím pro vás individuální setkání v bazéně, kde společně uděláme vše pro to, aby jste s vodou zase byli kamarádi. Při práci narazíme na velké strachy, bloky, které mohou být způsobeny při porodu, v dětství apod. Jelikož pracuji v napojení na vás, a přesně vím, co se odehrává za vaším strachem, povedu vás k těmto skrytým místům. V průběhu společné práce mi přichází  z Akáši informace přimo pro vás. Buď přímo ve vodě, nebo bychom se dohodli na setkání mimo bazén. Nebo vás odkážu na pro vás toho nejvhodnějšího terapeuta, pokud bude třeba. 

Tato služba je určena pro dospělé i pro děti, pro děti s poruchami, pro děti s ADHD, tělesně či mentálně postižené... pro kohokoliv 

Takže - hurá do vody....

Ceník:

- cena za hodinu práce ve vodě je 

1 220,- Kč

- cena za hodinu práce mimo bazén je 1 110,- Kč.

Kompletní cena se přepočívává podle celkové doby práce s vámi.


mrkněte i na můj druhý web

www.monikaalabastrova.cz

Voda uvolňuje i léčí...

(aquahealing)


"Voda je živel, já jsem živel.. Jsem s vodou hluboce propojená, léčí mě, chrání mě, dává mi mnoho. A odteď mi pomáhá léčit také vás..."


Trápí vás stres? Honíte se od rána do večera, práce, rodina, atd.?? právě pro vás je určena tato skvělá relaxační technika v teplé vodě, při které se uvolníte, pustíte starosti z hlavy, odpočinete si... A co více? Hodinka se mnou vám má ještě další přínos pro váš život...


Moje více jak dvacetiletá práce s lidmi ve vodě, ať již práce s dětmi, dospělými, seniory, těhotnými či ženami a páry, ale také vlastní práce sama na sobě, absolvování mnoha seminářů a workshopů na mé osobní cestě, studium práce s energií a s tělem atd., což mě přivedlo do bodu rovnováhy v sobě - to všechno mi již umožňuje, abych pomáhala odstranit blokády a zranění na úrovni emočního těla jiných lidí. Jejich příčiny můžeme najít  již v prenatálním období, popř. v období porodu či v ranném dětství. Voda je výborným pomocníkem při jejich odstraňování. Pracuji individuálně s dospělým člověkem, s dítětem, ale i s dvojicí matka - dítě, nebo otec - dítě, nebo matka - otec - dítě. Při rodinné práci se vyléčí rodová zranění, což umožní dítěti i celé rodině žít již spokojený život a ukončit tak utrpení. Každá jednotlivá lekce je unikátní a jedinečná, vycházející z problémů daného člověka. 


Jak práce probíhá? 

V teplé vodě držím klienta za použití různých úchopů a pohybuji s ním v takových polohách, která odpovídají probíhajícímu procesu. Jemným či silnějším dotekem se vyplavují staré vzorce a blokády. Může dojít k úplnému ponoření, samozřejmě po předchozí domluvě. Dostáváme se do polohy embria a mnoha dalších poloh, zažíváme opět klid, lásku, a radost ze života, absolutní uvolnění a důvěra v daší život.... 


Ceník:

Cena za hodinu práce se mění v závislosti na nájmu bazénu. Moji vydanou energii si cením hodnotou  1220,- Kč - 1 osoba, dvojice 1 440,-  Kč, celá rodina ( 3 - 4 osoby) 1 660,- Kč plus nájem daného bazénu. 


Místo terapií:

Prozatím Praha, pokud bude zájem, přijedu i po celé České republice, cena za dojezd dohodou. 

Předpoklad pořádání seminářů v přímořských zemích.. sledujte Kalendář akcí..


mrkněte i na můj druhý web

www.monikaalabastrova.cz

Klikněte a můžete začít psát. Aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Klikněte a můžete začít psát. Magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum.