SEMINÁŘE, KRUHY

Jaké semináře nabízím:

POZOR - přecházím na nový web: https://www.monikaalabastrova.czwww.monikaalabastrova.cz. Zde najdete aktuálně věci od 1.11.2019Ženské kruhy

Ženské kruhy jsem se rozhodla pořádat letos na podzim. Začalo mě to táhnout k ženám, ke společnému trávení času. Uvědomila jsem si sílu ženského sdílení, ženského propojení, naprosto léčivého prostředí, které je zdravé a nekonkurenční, tedy sesterské.

Společným sdílením a otevřením se v kruhu, v bezpečném prostoru, dochází k léčení našich starých zranění. A přidáním záměru a propojením se získáme všechny mnohonásobně větší sílu k jeho uskutečnění. Záměrem může být jen prosté žití tady a teď, konání v souladu s našimi pocity a potřebami, může to být nějaká životní změna, může to být otevřená komunikace s partnerem či s kýmkoli, komu jsme dosud nedokázali otevřeně říct svůj názor či postoj. Záměrem může být i rozhodnutí učinit změnu v životě - třeba odejít ze vztahu, z práce, změna v oblékání atd atd.. možností je spousta a v každém kruhu si každá určí svůj aktuální záměr. 

A já vytvořím bezpečný prostor, energeticky zajistím tento prostor, podpořím celou akci pro všechny ženy. Kruhy pořádám pro 3 až 10 žen. Každý termín má hlavní téma, které ale vy můžete obohatit o své téma. Vše je dovoleno, vše je možné. 

Cena: 2 hod kruh - 222,- Kč, 

           3 hod kruh -333,- Kč

občerstvení zajištěno

Sebepřijetí

lektoři: Tomáš Merlin Ježek, Awen Monika Alabastrová

FB událost:  zde

Během sedmi společných hodin si projdeme společnou imaginací, dynamickou meditací (Osho), rituálem sebepřijetí. 

A kromě toho nás samozřejmě čeká zvědomování našich skrytých pocitů, prožití emocí, které se již derou ven. Uvidíme sami sebe tak, jak jsme se ještě neviděli. Za pomoci šamanského bubnu se lépe napojíme na svoji esenci, na sebe sama... Čeká nás setkání, které bude znamenat pro všechny odvážit se a jít až do hloubky své duše, tak hluboko, jak nás to pustí, jak jsme každý připraveni. Podíváme se tam, kde jsou ukryté pod nánosy času naše staré bloky - strachy, pocity viny, křivdy, pocity oběti, ale i naše nikdy nevyjádřená zlost či hněv. Jen tudy se můžeme dostat k životu, který si skutečně zasloužíme a toužíme žít.

Seminář bude veden intuitivně, podle právě přítomné energie vás, účastníků. Oba lektoři mají individuální přístup ke každému z vás.

Pro koho je seminář určen: muži i ženy

Max. počet účastníků: 8

Co s sebou? pohodlné oblečení, deku, šátek na oči

Místo konání: Kamenný vesmír, Nádražní 68, Praha - Smíchov

Datum a čas: 13. října 2019, od 12:00 do  19:00 hod

Cena: 1 500,- Kč

V ceně semináře: čaj, káva, voda, drobné občerstvení

Poprvé do studené vody - praktický kurz otužování

Váš průvodce: Awen Monika Alabastrová

Pouze pro ženy....Po teorii je na řadě praxe. Poprvé společně vyrazíme k vodě, popovídáme si ještě chvíli v teple, a pak každá dle svého pocitu se seznámíme s chladnější vltavskou vodou, jejíž teplota je cca 14 st. C. Někomu bude stačit ponořit ruce nebo nohy, někdo zvládne víc. Po prvním kontaktu s vodou se zahřejeme a půjdeme si do blízké restaurace posdilet naše pocity. Dobu cele akce odhaduji na hodinu a půl až dvě.

Co s sebou: ručník, plavky (kdo nechce, může bez plavek), termoska s teplým čajem, teplé oblečení (rukavice, čepice, teplé boty - podle počasí)

Místo konání: Sportovní areál Hamr Braník

Cena: 200,- Kč 

Změnou v sobě měníme svoje vztahy

lektorka: Awen Monika Alabastrová

Srdečně zvu všechny, kteří budou cítit, že je toto oslovuje, na můj první samostatný workshop. Bude to ochutnávka mé budoucí práce s muži i ženami na dalších jednodenních či víkendových seminářích, z nichž první proběhne ještě teď na jaře. A o čem to bude?
Procítíme svoje tělo, dostaneme se do svého nitra, najdeme tam tu nejhlubší část sama sebe, pročístíme naše tělo od bloků, které jsou nyní připraveny k odchodu ve světelné meditaci, budeme se převibrovávat pomocí šamanského bubnu na vyšší vibrace - vibrace lásky, procítíme naši sexuální energii, kterou budeme rozvádět a která nám pomůže v tvoření našeho budoucího života. Rozhýbeme naše tělo tancem, jemným dotekem se naladíme i na toho druhého - může to být váš partner, ale i druhý člověk na semináři. Uvidíme sami sebe. Půjdeme k vlastní autenticitě, ženy k vlastnímu ženství, muži ke svému mužství. Jen moje přítomnost již začne pracovat s každým z vás, a to na energetické úrovni. Budeme společně sundávat masky, které nosíme v životě, sdílením svého vnitřního emočního nastavení se dostaneme se ke své zranitelnosti. Toto všechno jsou předpoklady k vytvoření zdravého vztahu jak sami k sobě, tak ke svému buď současnému či budoucímu partnerovi. Společně budeme hledat ten správný poměr naší cesty skrze potěšení těla, potěšení duše, ale i prožití bolestných stavů, které jsou podmínkou našeho růstu. Těším se na vás.
Přihlášky: na e-mail mojetlapka@gmail.com
Cena: 490,- Kč - záloha 290,- na účet 2900548986/2010 s uvedením jména a příjmení


Objevování esence ženy - už nepořádám

" Inspirujeme k autentickému životu. " - základní seminář pro ženy

Lektoři: Monika Awen Kubová a Blanka Jasmine Marco


V propojení se svým tělem a srdcem se ponoříme do prožitků, které nás povedou k naší podstatě, do hloubky naší duše. Tam, kde víme, kdo jsme, co chceme, co cítíme, co prožíváme, kde .... Proč tam? Protože každý z nás tušíme, nebo už i víme, že náš život není zcela naplňující. Co skutečně chceme? Co skutečně potřebujeme? Budeme hledat na tyto otázky odpovědi, abychom časem dokázali s láskou komunikovat se svým tělem, naslouchat svému srdci, žít intuitivně. S pomocí tance, šamanských bubnů, meditace, dechu a zvuku, hravě a s lehkostí, se jako lvice proplížíme k naší jedinečné esenci., Někdo ji uvidí, někdo se jí dotkne, někdo se s ní propojí. Otevřeme tím dveře sami k sobě. 
Čas: 9:30 - 18::00 hod, hodinová polední přestávka
Cena: 1 550,- Kč
Počet žen: min. 6 - max 12
Přihlášky: zasílejte na e-mail: zijemeatvorime@gmail.com, zálohu ve výši 500,- Kč zašlete do 7 dnů po přihlášení a v případě pozdního přihlášení obratem na účet (číslo účtu bude zasláno na váš mail) . Po přijetí zálohy máte rezervované místo.

Osm tváří ženy - už nepořádám

aneb cesta k vlastní autenticitě

"Když dovolíme, aby z našeho nitra vytrysklo to dobře schované, to naše.... stane se zázrak. Potkáme se sami se sebou, s naší energií a život se najednou změní. Expanduje..."

- lektoři: Veronika Kostková a Monika Awen Kubová

- místo: Praha, Zen Garden, Holečkova 5


V tomto semináři budou ženy seznámeny s metodou OCTO CODES a začátek cesty k sobě, v následujícím víkendovém semináři budeme pracovat do hloubky s každou ženou a dojde i na fashion poradenství a práci s barvami, s klíčováním, tento druhý workshop bude intenzivnější na úrovni srdce a těla, hlubší napojení na tělo, práce s pánví i se svou životní silou (sexuální energií) - vše je propojeno se vším.
Po úvodním seznámení se a naladění na sebe nás čeká tanec, spojíme se se svým tělem, zavnímáme samy sebe, své srdce, svoje nitro. projdeme cestou sami k sobě, ke své podstatě. Budeme se koupat v krásné silné energii, kterou budeme ještě zesilovat prostřednictvím meditace, šamanského bubnu a různých cvičení. Budeme společně hledat naše skryté poklady. To nejcennější co máme.
V životě hrajeme spoustu rolí, někdy i samy před sebou. Ale kdo jste a jak to opravdu máte vy? Říkáte a děláte to co cítíte, jednáte v souladu s Vaším srdcem? Žijete své sny nebo sny těch druhých? Metoda osmi stylových kódů - OCTO CODES je unikátní holistická metoda vedoucí ke skutečnému přijetí své podstaty a svého základního nastavení a tím léčivému respektu k sobě i ostatním. Díky pochopení jednotlivých stylových typů porozumíte svým rodičům, partnerovi, dětem i kolegyním v práci. Je nás 8 základních naprosto rozdílných typů kde každý z nich má jiné životní priority, jiné sny, jiný pohled na svět ale přesto jsme každý unikát - díky bonusům z rodiny. Pojďte s námi objevit ten svůj jedinečný odstín, osvobodit se od naučených rolí, dovolit si být naplno sama sebou, nádherná a spokojená ve své autentičnosti a s radostí žít svůj talent a potenciál.Min. počet žen: 6
Začátek semináře: 9:30 hod
Konec semináře: 18:00 hod (hodinová přestávka na oběd)
Cena: 1550,- Kč, v ceně drobné občerstvení, záloha 500,- Kč

- min. 6 žen 


 Firewalking pro rodiče s dětmi - už nepořádám

"Společnými zážitky jdeme za vizí celé rodiny." pro rodiče s dětmi od cca 4 roků

Lektoři: Ivo Janeček a Monika Awen Kubová


Energie potěšení - už nepořádám

"Ovládnutím sexuální energie, tedy životní síly, získává náš život nový rozměr."

Lektoři: Ivo Janeček  a Monika Awen Kubová