Ach, ten sex...

12.09.2019

No, ten název článku teda zní, co?? Ano, protože to je řekla bych poslední část v mém životě, kterou si musím ještě poléčit, zpracovat, nevím, jak to ještě lépe popsat... A proč?

No je to jednoduché. Popíšu, co jsem ohledně sexu prožila za posledních asi 40 hodinj. Před včerejškem jsem se dohodla, že se s jedním mužem, s jedním z mých bývalých partnerů, sejdeme v Praze v sauně. On není z Prahy, takže když prý přijede, můžeme se vidět a můžeme třeba zajít do sauny. To vždycky byla naše oblíbená aktivita. No a po této aktivitě dříve, když jsme spolu byli, následovalo milování, krásné, divoké, vášnivé...

Nicméně ted, když už spolu nejsme, jsme se měli jen tak setkat v sauně. Jenže, co se nestalo včera? Přišla mi zpráva s otázkou, jestli nemám chuť na něco jiného? No, co mě asi napadlo - sex. Ano, on na něj myslel taky a tak jsme se dohodli na změně plánu. A právě zde je ten můj zádrhel. Okamžitě jsem si začala představovat, jak spolu budeme, jak se budeme dotýkat, jak se budeme milovat, okamžitě mi naskakovaly do hlavy skoro filmy... možná si říkáte, že to není problém, že je to normální. Ano, je to normální, když vezmeme procento lidí, které si tyto představy v hlavě promítá. Ale jinak... no jdu dál.. pěkně postupně.

Takže jsem si prožila ve své hlavě krásné milování, super sex, ještě k tomu v prostředí, které vybral on. Wau... no krása, vážně jsem se začala těšit. Vztah už mezi námi skončil, ale moje tělo neustále cítí jeho tělo i nadálku.. no je to tak..

A včera večer přišla zpráva... V době našeho setkání mu přibyla důležitá pracovní schůzka, takže asi nic nebude...

A co já? Ano, zklamání, i když samozřejmě ne tak velké, jako by bylo dřív, v době, kdy jsme se spolu stýkali častěji.. ale i tak, představy padly. Zklamání bylo, a já si nadávala, co že jsem do tohoto vůbec šla, když už mezi námi není vztah... proč jsem se nechala do těch myšlenek zatáhnout?? Ano, obviňovala jsem sama sebe. A přišlo dnešní ráno, pořád jsem na něj tak trošku myslela, kdyby se náhodou ozval. Ale už jsem věděla, že se neozve. No ozval se.... Pozdě odpoledne....

A já jsem se snažila v sobě nahlédnout na důvod,proč se mi to děje.. co to znamená. Ano, jsem sama, ano, miluju sex, ano ano ano. Ale to není důvod, abych se s někým vyspala, když ho nemiluju, když to není můj partner.

Tady je ten základ pro mě. Sex jen v lásce. A ta tady není. Ale je tady moje chtění, tělesné chtění. Už jsem si tuto oblast zpracovávala, pracovala jsem na tom docela dlouho, takže teď už se cítím mnohem mnohem líp, ale ještě to není úplně. A taky je v tom možná ještě něco, nějaký zbytek lásky? K tomu muži? Protože s jiným mužem bych se takto nedomluvila na takové intimní chvíle, když spolu nechodíme... asi je v tom od všeho trošku.

Takže k tomu pudu.. teď už vím, že mu člověk nemá podléhat. A že jeho původ je v určité věci, kterou je třeba vyléčit. Já už teď vím, v čem to je. Cítím, že to souvisí s nedořešeným odmítnutím, odmítnutím mě rodiči. Ano, byla jsem nechtěná, ještě než jsem byla počatá. Myslím v nevědomí rodičů. A když jsem nechtěná, dávám i svoje tělo za trochu té lásky a náklonnosti. Takhle je to jednoduché. Ale nevědomé a pro mě zatím neuchopitelnél. Věřím, že se mi podaři se s tím poprat - vím jak na to, není to ale úlplně tak jednoduché. K tomu, jak se mi to povede, určitě budu ještě psát i sem.

Takže moje představy - víte, dnes odpoledne jsem si uvědomila, že to byla jediná oblast v životě, kde jsem si dělala představy, obrazy, co bude. Jinak když se na něco těším, třeba na seminář, nebo kurz angličtiny, tak si absolutně nedělám představu, co se tam bude dít. A jak to vždy probíhá, jsem nadšená, vždy, pořád, stále. Už to tak mám. Ale v sexu ne. Tam se mi to dosud nedařilo.

A proč píšu v mínulém čase? Protože místo za mužem jsem jela do Kamenného vesmíru, tam jsem si vytáhla kartu, co mi tato situace ukazuje - a hle - ukázala na moje bloklé energie, neuvolnění, nepřístupné změnám. Ano, moje energie potřebovaly v této oblasti rovzolnit, uvolnit... a já to při následném rituálu ještě s třemi úžasnými bytostmi a s tabáčkem provedla. Ano, uvolnila jsem tyto energie, a situaci si zpracovala.

Takže teď už zbývá jen pořešit poslední část mé sexuality, a to tak, aby moje obrovská sexuální síla, sexuální energie, nebo-li čchi, zůstala stejná, ale abych si ji šetřila jen pro svého skutečného partnera, muže, kterého miluji,který miluje mě, se kterým jsme propojení do hloubky duše i srdce. Jen pro toho si šetřím svoji sexuální energii. A už ji nehodlám plýtvat jen tak kdekomu.

Vždy, když jsem se milovala s mužem, protože jsem "to" potřebovala, ne z lásky, ne v láskyplném partnerství, dávala jsem svoji energii tomu muži. A vůbec jsem to neviděla, vůbec jsem si to dřív neuvědomovala, viděla jen svoje uspokojení. Ale to je jen povrch. Už to vidím, jak u sebe,tak u jiných žen v mém okolí. Vidím, jak jsou ženy unavené. Jak jsem byla já unavená. A přitom tak touží být uspokojené.

Sexualita vůbec je moje velké téma a připravuji už delší dobu článek jen na toto téma. Ale trošku větší souvislosti tam chci podat, než dnes.

Sex je krásný, ale milování s milovaným partnerem je boží. A protože moje tělo je probuzené, živé, každý dotek, každý pohyb, vnímám opravdu všemi bunkami, sexualita je pro mě úžasná, už jsem o tom mluvila v rozhovoru pro Slobodný vysílač s Martinou Mab Jungou 12. 12. loňského roku a pak trošku v rozhovoru pro Cesty k sobě letos v lednu. Ano, je dobré mít naprosto živé tělo, ale je také nutné mít sex pod kontrolou. Tedy vím už teď, že sex nesmí ovládat mě. Ale já jeho.

A teď mě tedy napadá ještě jedna věc - já vždy svoje partnery milovala, sex jsem si s nimi užívala, a vždy jsem o energii přicházela. Je to skutečné umění, naučit se o energii nepřicházet, i když miluji. Jde o práci s čchi, vede mě to k či-kungu, vědomé práci s energií. Sledování ve svém těle energie jin a jang, sledování, jak moje energie běží, nebo jak stagnuje, jak se chová, to mě naprosto pohltilo. A já se to učím, Každý den dělám něco pro to, abych to dokázala. Do mého chystaného článku o sexualitě určitě zapracuji co dělat, jak si se svou energií hospodařit - prakticky. Je to pro mě moc důležítié.