Další kurz angličtiny - dám to??

14.09.2019

Asi jsem si dělala představy... Tak jsem se přistihla, že si dělám představy a mám očekávání nejen s mužem, ale i s kurzem. Toto je druhý kurz u této jazykové školy. Ano školy, jejíž metody mě uchvacují. Jsou perfektní. Z minulého kurzu jsem byla nadšená, pořád jsme mluvili, měli jsme dostatek prostoru, aby každý něco řekl. Ne něco, ale co chtěl a co potřeboval. Pořád jsme měli spoustu činností, a to různých, pestrých, byla zábava. A hlavně jsme věděli, proč na kurzu jsme, a kdo tam je. Myslím tím, že jsme každý o té své motivaci mluvili, vyjádřili se k ní. Teď nic. Nikdo se nikoho na nic neptal. Musím tedy říct, že tento způsob vedení kurzu vidím poprvé, jsem z toho docela špatná.

Včerejší čtyři hodinu kurzu, kromě poslední, byly pro mě z větší části utrpením. No, trošku to přeháním. Ale sezení a poslouchání, aniž bychom se jako skupina jakkoli seznámili, představili, bylo pro mě divné. Byla jsem nucena se představovat během dvou aktivit, při kterých jsme přicházeli do dvojic a něco řešili. A nepromluvila jsem anglicky ani jednou. Tak nevím. Je možné, že kurz o anglických slovíčkách bude prostě jiný. Ne, neuzavírám to, jen se vypisuji ze svých pocitů. Pocitů nudy, nenaplnění, pocitu že jsem jen "jedna ze skupiny" ne Monika Awen. Zvláštní.

Ale co se nedá upřít, co bylo naprosto geniální, to byla závěrečná cca 40minutová hypnoza. Ta byla naprosto famozní, já byla zcela mimo sebe, zcela v hypnotickém stavu. Vedl ji přímo Libor Činka, zakladatel a majitel školy, a vůbec metody výuky AJ pomocí hypnozy.

Takže na závěr - je možné, že se to dnes prostě rozjede a já budu jen koukat. Kéž by to bylo takto.....Anebo je možné, že se během dneška seberu, a raděni vyrazím k řece. Takže jdu si sbalit ručník... Nebo nevím.. jak to může dopadnout. Jsem sama zvědavá.

Píšu jako vždy sama za sebe, tzn. je možné, že ostatní jsou spokojení a přesně toto chtějí. Nevím. Juj, no jestli budu jen sedět, nebudu mluvit, budu hypnotizovaná a v neděli budu umět všechna nová slovíčka - no tak nebude to děcka supééééér????? :-) :-) :-)