"Hustí" muži

23.12.2018


     Slyšeli jste už někdy pojem Hustí muži? Tito muži na sobě pracují, snaží se v sobě najít své silné stránky, svou sílu.. Ale kdo jsou tito muži opravdu?


     Malí kluci, malí kluci, kteří touží po lásce své matky. Jejich matka je velice silná žena, která si je drží od těla, a pocit lásky od ní nezískávají. Musí si ji zasloužit. Nesmí plakat, musí být silní, musí toho hodně vydržet. Ach mami, mám tě rád a ty mě ne... co ještě můžu udělat??? takto si to nějak představuju. A takto žijí celý svůj život od nejútlejšího dětství. Čím dál víc si okolo sebe budují krunýř, silný jako pancíř, aby je nezasáhla emoce - hlavně emoce chybí mi láska. Ale podvědomě ji chtějí, tak moc a zoufale ji chtějí. Tento stav se podepisuje jak na jejich emoční stránce - nejsou schopni emoce prožít, ani je "přežít" u druhých, snaží se být vklidu, moudří, jasní, navenek stoprocentní chlapci, a později chlapi.

     Z chlapce se stává mladý muž. Je zranitelný hluboko uvnitř, ale nedá to najevo. Zamiluje se, ožení se. Koho si myslíte, že si vezme? Silnou ženu - svoji "matku". Proč? Protože pořád chce a touží po té lásce, kterou nemá. Je zoufalý, ale sám to nevidí. Tato žena to cítí, hraje roli matky, i když samozřejmě podvědomě. Takto spolu žijí mnoho roků.. dokud se něco nezmění... Láska v tomto vztahu není. Nemůže být. Nikdy nebyla. Jen jako. Muž po ní touží, žena tak nějak shora mu ji nabízí, ale nedá... muž ji chce a takto to jde dál a dál.

Co se může stát?

     Možná nic.... muž neprohlédne tuto situaci, a žije v této síti lapen až po zbytek života. Neví proč, necítí se ve vztahu naplněn, ale neprohlédne a je tažen silou ženy dál a dál....

   Možná ale uvidí.. uvidí svého vnitřního kluka, malého, roztřeseného, toužícího po maminčině lásce. A protože ví, už má možnost něco změnit. Může pomalu pomaloučku chlapečkovi dávat lásku. Vnitřně, protože už jako dospělý ví, že je silný a tomuto malému klukovi ji prostě dát může on sám. A tak se vše pomalu mění. Malý chlapec se postupně uzdravuje, sílí, vidí, energie se mění.. co na to žena toho dospělého muže? Změna.... ach co se to děje?? automaticky se energie ve vztahu začínají měnit... Láska zde samozřejmě není.... Ale muž je najednou silnější, jistější, a už "vidí", jak jejich vztah funguje. Zde už může vztah ukončit. Ale dřív ne. To prostě nejde. Malý kluk totiž sám dobrovolně neodejde od své matky, kterou miluje.

     Hustí muži, prohlédněte tuto situaci, pohlédněte na to malé dítě uvnitř vás, to co schováváte před sebou, před svým okolím, před ženami.... Chcete krásný vztah? Je to možné, ale uzdravte se uvnitř, pak dokážete ucítit svoje emoce, které zprvu budou bolet, když budou vycházet na světlo, ale nakonec se otevře vaše srdce a vy můžete skutečně milovat. A v ženě už nebudete podvědomě vidět nepřítele, ale přijmete ji takovou jaká je, i s jejími emocemi, kterých se teď bojíte. Které nechápete. Ale je tady šance. A zrovna teď v období silného slunovratu a úplňku se každý z vás může rozhodnout, že udělá první krok. Uvidí. A vydá energii a snahu na své vyléčení. Půjde to. Bože, jiná cesta není... než přes uzdravení svoje nemocného dětství.

     Miluju jednoho "hustého" muže, on to ví, a já dnes dělám poslední věc, kterou mu mohu pomoci. Opravdu poslední. Protože náš vztah skončil. A prosím všechny nanebevzaté mistry, kteří mi pokaždé pomohou, aby i tentokrát pomohli. Pomohli tomuto muži, ale i všem dalším. Je jich mnoho.... A pak může docházet k uzdravení jak mužů, tak žen, celého světa. Mám naději, že se to stane. Věřím....