Teď už jen s lehkostí a radostí

10.10.2019

Ano, přesně tak, jak. jsem napsala nadpis. I když někdy bude těžko, i když někdy přijdou chvíle smutku a bolesti a strachu... Můj život už je lehký. Jako peříčko. Přišlo mi to teď. Opět uvnitř mě to táhlo sem na můj web. Abych psala. Je to zvláštní. Problémy mizí, mizí, mizí... Je to zvláštní pocit. Jen být, jen plynout, s trpělivostí, s přijetím, s otevřeným srdcem. A co je zvláštní ještě - že ač jsem sama, necítím už potřebu být s někým. A co se týká mého partnera (muže) cítím ho u sebe. Takže on se mnou energeticky již je. A to mě naprosto naplňuje. Jsem šťastná takto jak jsem. Cítím se naprosto celá. Bez chybějícího kousku. jako obrázek z puzzlí, který konečně dostavíte a on je celý a potřebuje jen pověsit na zeď. Tak já se teď věším sama na pomyslnou zeď tady na webu a posléze na zeď na facebooku. Je to zvláštní, krásný pocit, že vše se děje samo.. tak jak má. že se už nemusím snažit.  že už jen dělám to, co ucítím zevnitř sebe, podle vnitřního impulsu. A že vím, že tak je to dobře. že se konečně můžu uvolnit a nebýt ve stresu z toho, že nestíhám třeba udělat nový profesionální web. Protože stejně ten, kdo je právě připraven se se mnou setkat, ten si mě najde. A že už nemusím přemýšlet do budoucnosti. Co bude. Protože věřím a vím, že bude vše to nejlepší pro mě i pro celý svět, i pro vás. 

Poslouchám svoje nejoblíbenější písníčky power metal, metal, jsou tak plné energie, radosti do života.. ach...

Vím, že jsem připravena žít svoje poslání. cítím obrovskou sílu, cítím svou rozhodnost, ale i svou lásku, trpělivost, přijetí, cítím, že moje ženská i mužská energie plyne naprosto v souladu, že je používám vždy podle dané situace, s lehkostí jen přepínám... 

Teď půjdu do Vltavy, ponořit se do chladivé živé vody. moje tělo po ní touží. uzemňuje mě, více mě propojuje se Zemí. 

Takže žít jen s radostí a lehkostí, ano už to tak mám... a kdo cítíte, že vám mohu pomoci překonat některou vaši situace, ozvěte se. 

Protančete se mnou svým životem... Jde to, chce to jen jít dál a překonat překážky. Pomohu vám s radostí a láskou.